Je hoeft niet groot te zijn, om groots te zijn!

Het team

 Naam  Functie
 Monique van den Hurk   Directeur
 m.vandenhurk@bscatharina.nl  maandag, dinsdag, donderdag
   
 Mirna Faessen - Janssen  Groepsleerkracht groep 1/2/3
 m.jansen@bscatharina.nl  maandag t/m donderdag
   
 Monique Arts-Laracker  Groepsleerkracht groep 1/2/3
 m.arts@bscatharina.nl  maandag t/m vrijdag
   
 Anne van Dijck  Groepsleerkracht groep 4/5/6
 a.vandijck@bscatharina.nl  dinsdag, woensdag en donderdag
   
 Ilona Birsak-Braam  Groepsleerkracht groep 4/5/6
 i.birsak@bscatharina.nl  maandag en vrijdag
   
 Jesse Kusters  Groepsleerkracht groep 7/8
 j.kusters@bscatharina.nl  maandag t/m vrijdag
   
 Corina Vervoort  Coördinator leerlingenzorg
 c.vervoort@bscatharina.nl  dinsdag
   
 Maria Jacobs - van Bommel         Administratieve kracht
 m.jacobs@bscatharina.nl  dinsdagmiddag, vrijdagmiddag
   
 Frans Reiniers       Conciërge 
 f.reiniers@bscatharina.nl  dinsdagochtend, woensdagmiddag, vrijdagochtend